Företagssäljare

Vill du veta hur du förbättrar friskvården på ert företag? Kontakta någon av våra säljare så hjälper de gärna dig.

SATS Företagsavdelning

Försäljningschef 

Stefan Destici 
Stefan.Destici@sats.se
010-110 58 00

Säljare Stockholm

John Skarin
john.skarin@sats.se
0729- 611 792

Teodor Hallbeck
Teodor.Hallbeck@sats.se
0708-73 07 98

Jasmine Halldén
jasmine.hallden@sats.se
073-063 92 61

Kalle Zeman
kalle.zeman@sats.se
072-454 43 67

Sara Kojhassarly (Föräldraledig)
sara.kojhassarly@sats.se
0733-73 24 15

Olivia Johansson
olivia.johansson1@sats.se
076-1296286

Devran Kilincaslan
devran.kilincaslan@sats.se
0761337316

Vi kontaktar dig!

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig och berättar mer om fördelarna med att vara företagskund hos oss.

Namn
Telefon
E-post
Företag