Företagssäljare

Vill du veta hur du förbättrar friskvården på ert företag? Kontakta någon av våra säljare så hjälper de gärna dig.

SATS Företagsavdelning

Försäljningschef 

Ery Petrenco 
ery.petrenco@sats.se
010-110 58 00

Säljare Stockholm
Anita Gullstedt
anita.gullstedt@sats.se
0733-713 417

Henrik Hadarsson
henrik.hadarsson@sats.se
0723-93 54 00

John Skarin
john.skarin@sats.se
0729- 611 792

Johan Spindler 
johan.spindler@sats.se 
0733-73 27 05 

John Svanström 
john.svanstrom@sats.se 
0733-73 24 28 

Maria Lindholm 
maria.lindholm@sats.se 
0733-73 24 23

My Allberg 
my.allberg@sats.se 
0708-73 07 59

Nevim Altun Mäkinen 
nevim.altun-makinen@sats.se 
0703-07 14 46

Oscar Kandell 
oscar.kandell@sats.se  
0733-73 24 39 

Sara Eklöf (föräldrarledig)
sara.eklof@sats.se 
0733-73 24 15

Sofia Mylonopoulos
sofia.Mylonopoulos@sats.se
0733-73 24 63

Sophie Holmberg (föräldrarledig)
sophie.holmberg@sats.se 
0733-75 89 09

 

Säljare Göteborg och södra Sverige

Albert Friberg 
albert.friberg@sats.se 
0733-73 24 80

Martin Moberg 
martin.moberg@sats.se 
0733-75 89 17

Vi kontaktar dig!

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig och berättar mer om fördelarna med att vara företagskund hos oss.

Namn
Telefon
E-post
Företag