Företagssäljare

Vill du veta hur du förbättrar friskvården på ert företag? Kontakta någon av våra säljare så hjälper de gärna dig.

SATS Företagsavdelning

Försäljningschef 

Ery Petrenco 
ery.petrenco@sats.se
010-110 58 00

Säljare Stockholm

Bernhard Dalsheim
bernhard.dalsheim@sats.se
0733- 73 24 26

Henrik Hadarsson
henrik.hadarsson@sats.se
0723-93 54 00

John Skarin
john.skarin@sats.se
0729- 611 792

Johan Spindler 
johan.spindler@sats.se 
0733-73 27 05 

John Svanström 
john.svanstrom@sats.se 
0733-73 24 28 

Maria Lindholm 
maria.lindholm@sats.se 
0733-73 24 23

Mimmi Nordlander 
mimmi.nordlander@sats.se 
0733-73 24 83

My Allberg 
my.allberg@sats.se 
0708-73 07 59

Nevim Altun Mäkinen 
nevim.altun-makinen@sats.se 
0733-73 24 34

Oscar Kandell 
oscar.kandell@sats.se  
0733-73 24 39 

Sara Eklöf 
sara.eklof@sats.se 
0733-73 24 15

Sebastian Östman
sebastian.ostman@sats.se 
0733-73 24 82

Sofia Mylonopoulos
sofia.Mylonopoulos@sats.se
0733-73 24 63

Sophie Holmberg 
sophie.holmberg@sats.se 
0733-75 89 09

Therese Delgado (föräldraledig)
therese.delgado@sats.se 
0708-13 94 99 



Säljare Göteborg och södra Sverige

Albert Friberg 
albert.friberg@sats.se 
0733-73 24 80

Martin Moberg 
martin.moberg@sats.se 
0733-75 89 17

Vi kontaktar dig!

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig och berättar mer om fördelarna med att vara företagskund hos oss.

Namn
Telefon
E-post
Företag