Företagssäljare

Vill du veta hur du förbättrar friskvården på ert företag? Kontakta någon av våra säljare så hjälper de gärna dig.

SATS Företagsavdelning

Försäljningschef 

Ery Petrenco 
ery.petrenco@sats.se
010-110 58 00

Säljare Stockholm

Camilla Jacobs
camilla.jacobs@sats.se
0723-93 61 87

Daniel Maric 
daniel.maric@sats.se 
073-375 89 91

Henrik Hadarsson
henrik.hadarsson@sats.se
0723-93 54 00

John Skarin
john.skarin@sats.s
0729- 611 792

Johan Spindler 
johan.spindler@sats.se 
0733-73 27 05 

John Svanström 
john.svanstrom@sats.se 
0733-73 24 28 

Maria Lindholm 
maria.lindholm@sats.se 
0733-73 24 23 (föräldraledig)

Mimmi Nordlander 
mimmi.nordlander@sats.se 
0733-73 24 83

My Allberg 
my.allberg@sats.se 
0708-73 07 59

Nevim Altun Mäkinen 
nevim.altun-makinen@sats.se 
0733-73 24 34 (föräldraledig)

Oscar Kandell 
oscar.kandell@sats.se  
0733-73 24 39 

Sara Eklöf 
sara.eklof@sats.se 
0733-73 24 15

Sebastian Östman
sebastian.ostman@sats.se 
0733-73 24 82

Sofia Mylonopoulos
sofia.Mylonopoulos@sats.se
0733-73 24 63

Sophie Holmberg 
sophie.holmberg@sats.se 
0733-75 89 09

Sofia Boström 
sofia.bostrom@sats.se 
0729-74 53 14

Therese Delgado 
therese.delgado@sats.se 
0708-13 94 99 (föräldraledig) 



Säljare Göteborg och södra Sverige

Albert Friberg 
albert.friberg@sats.se 
0733-73 24 80

Martin Moberg 
martin.moberg@sats.se 
0733-75 89 17

 

Koordinatorer

Ulrika Gustafson 
ulrika.gustafson@sats.se 
0733-73 24 68 

Lina Kanrell
lina.kanrell@sats.se
0733-73 24 27

Kristine Symreng (föräldraledig)
kristine.symreng@sats.se 
0733-73 24 25 

@satselixia.se

Mer om friskvård för företag

Företagssäljare

Vill du veta hur du förbättrar friskvården på ert företag? Kontakta någon av våra säljare så hjälper de gärna dig.

SATS som friskvårdspartner

Vår ambition är att ge er som företag de verktyg som behövs för att er friskvårdssatsning skall bli framgångsrik och lönsam.

Våra produkter

Vi på SATS företagsavdelning vill gärna dela med oss av den kunskap vi besitter inom friskvård och hälsa. I vår produktkatalog kan du läsa mer om vad vi kan erbjuda just ditt företag.

Hur arbetar vi?

SATS företagsavdelning arbetar med att hjälpa företag att lyckas med sina friskvårdssatsningar genom att kartlägga företagets behov och önskemål. Därefter hjälper vi er att ta fram en handlingsplan.

Nyheter