Datum
- 1fredag 5 december07:00
- 2fredag 12 december07:00
- 3fredag 19 december07:00
- 4fredag 26 december07:00
- 5fredag 2 januari07:00
- 6fredag 9 januari07:00
- 7fredag 16 januari07:00
- 8fredag 23 januari07:00
- 9fredag 30 januari07:00
- 10fredag 6 februari07:00
Varaktighet: 60 minuter/tillfälle
Om Get Fit
Get Fit Boot Camp är den ultimata träningen för dig som vill utmana dig själv och bli starkare med mer definierade muskler.
Beskrivning
Mitt mål är att du ska känna dig starkare, tryggare och mer självsäker varje gång du kliver ut på gymgolvet.
Under tio tillfällen tränar vi tillsammans i en mindre grupp där jag guidar dig genom styrka, teknik och kondition – på ett sätt som gör att du lär dig varför och hur du ska träna för att få resultat.
Vänta inte till januari – börja nu. Jag lovar att du kommer tacka dig själv när de andra precis startar och du redan känner dig stark, fokuserad och redo för nästa steg.
Personlig tränare
Kontakta instruktören om du har några frågor.

Jennifer Flores Araya
Förutom gedigen utbildning och erfarenhet så har du här framför dig en PT som erbjuder dig en stund för dig själv. Mitt fokus är du och ditt fokus kommer var dig själv. Jag kommer att stötta och utforma träning för dig så att din kropp klarar de utmaningar den ställs för i sin vardag. Hållbart är viktigt. Jag erbjuder dig skräddarsydda pass som du sedan kan utöva själv om så önskas. ❤️
E-mail:
Mobilnummer:
+46 07 359 12 227